Our product range includes a wide range of sandwich puf panel.
₹ 140 / Square Feet Get Latest Price
| Core Material | PUF |
| Thickness | 3.5 mm |
| Panel Type | Wall |
| Material | PUF |
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | Jindal |
| Sheet Material | PPGI |
| Surface Treatment | Color Coated |
| Sheet Thickness | 0.40 mm |
| Length | 10 m |
| Color | Blue |
Gaurav Dureja (Business Partner)
Kapil Steels
X 57-I, Loha Mandi
New Delhi - 110028, Delhi, India